Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?

  1. Nesaugiai
  2. Prie prekybos centru, vakarais, neapsviestose vietose
  3. nesijauciu nesaugiai
  4. Dažnai
  5. Taip
  6. Kai neturi spyneles arba nera spec vietos jam palikti
  7. K
  8. Netenka palikineti
  9. Visada
  10. jeigu toje vietoje yra daug zmoniu ir sistema gali veikti netinkamai