Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?
- Nesaugiai
- Prie prekybos centru, vakarais, neapsviestose vietose
- nesijauciu nesaugiai
- Dažnai
- Taip
- Kai neturi spyneles arba nera spec vietos jam palikti
- K
- Netenka palikineti
- Visada
- jeigu toje vietoje yra daug zmoniu ir sistema gali veikti netinkamai