Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?

  1. Kai jie yra atviri visiem matomi , nerakinami
  2. Kuomet esu viešoje vietoje kur daug žmonių
  3. Visada
  4. -
  5. kai nera kameru
  6. Galima sakyti visada, net ir prirakinus prie spec. konstrukciju
  7. Kai jie neužrakinti
  8. Daznai nepasitikiu
  9. Neapšviestose aikštelėse, nuošaliose vietose kur mažiau žmonių
  10. Nepalieku, o vežuosi į darbą