Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?

  1. Vietoje kur nebuna daug zmoniu
  2. Nakti
  3. Jeigu jos nėra saugios
  4. Baisu, kad nuopjaus grandinę
  5. Mieste tiesiog
  6. Kuomet esu viešoje vietoje ir noriu palikti kažkur dviratį ar paspirtuką.