Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?
- Vietoje kur nebuna daug zmoniu
- Nakti
- Jeigu jos nėra saugios
- Baisu, kad nuopjaus grandinę
- Mieste tiesiog
- Kuomet esu viešoje vietoje ir noriu palikti kažkur dviratį ar paspirtuką.