Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?
- Kai nėra kamerų
- kai ner aplink kameru
- Kai nėra kamerų
- Reikia jaudintis, kad dviratis nebutu pavogtas
- Metalines paprastos neatrodo patikimos ir be kameru
- Nesaugu paprastose palikt
- Nakties metu
- Kai neturiu spynos
- Beveik visada
- Always