Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Nereikia išradinėti dviračio iš naujo. Dabartinė sistema puiki.
  2. Reikia tokių mokesčių.
  3. Nemanau, kad reikia įvesti mokęstį už studijų stabdymą, nes tai gali bųti vykdoma dėl įvarių priežaščių.
  4. neigiama
  5. Eilinė pinigų machinacija.
  6. Manau, kad ir tai Mykolo Romerio universitetas plęšia pinigus iš studentų..
  7. Prastos mintys tikrai
  8. Nemanau, kad administravimo mokestis gali būti vertinamas 75 eu, tai tikrai per didelė suma elementariems formalumams.
  9. Jeigu studento naudai, tada gerai, bet jeigu savo naudai universitetas, kad dar daugiau surinkti pinigų tai blogai...
  10. Neigiama