Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Nematau motyvo šitam dalykui. Mokausi Kaune viešojo saugumo fakultete ir dirbsiu valstybei ir už tai dar net moku, kad galėčiau mokytis dirbti valstybei, manau vien šitai daug ką parodo, kaip žemai nusiritęs šis universitetas, norėdamas dar papildomai praturtėti. Beje įdomu kur tie pinigai nuplauks, nes žiūrint į dabartinę VSF būkle, jos transportą, tai vaizdas kad nei cento negauna, net autobusui normaliam, važiuojam su griozdu kuriame net vietų nėra vienai grupei nuvešti, rizikuojam, kad jei bus avarija, tai 100proc galima užsimušti jame stovint....
  2. Už mokslą ir taip moka dauguma studentų.
  3. Turint galvoje, kad MRU vienas is daugiausiai pinigu surenkantis universitetas ( vien is valstybes nefinansuojamu vietu), 75 Eu mokestelis atrodo tikrai gan juokingai. Nusiperki batus, bet turi moketi uz ju nusiavima, o jeigu nori juos uzsiauti vel- mokek dar mokesteli, kuri pateisinti sunku.
  4. Ir taip daug mokam už mokslus, kiek dar galima????
  5. Neigiama.
  6. Studentai ir taip pinigu neturi. Patciai teko stabdyti studijas del asmeniniu priezasciu, kurios susijusios su mano seimos nariu, pries egzaminu sesija jo netekau... Egzaminu nelaikiau del to, kad buvo sunku psichologiskai, ne tas galvoje buvo... Taip ir prisirinkau skolu, teko sustabdyti mokslus.
  7. Manau, jei studentas/ė mokosi valstybės nefinansuojamoje vietoje, stabdant ar prasitęsiant studijas mokestis neturėtų būti taikomas, studijos yra ir taip nepigios.
  8. Kadangi visi mokame už studijas, nesvarbu ar iš savo kišenės, ar iš valstybės lėšų, nemanau, kad būtų protinga dar labiau apmokęstinti. Juk ir taip mokamas mokestis už semestrą, kuris, net studijų stabdymo atveju, nėra grąžinamas. Nesvarbu kaip tai apipavidalina administracija, studijų stabdymas ar pratęsimas, turėtų įeiti mokamą kainą. Todėl tai visiškas nonsenas. Taip pat, uždrausti studijų stabdymo skaičių yra nelogiškas sprendimas. Kaip galima neleisti asmeniui apsiginti savo diplominio darbo po pirmojo stabdymo nepavykusiems tai padaryti? Tai neišspręs problemos, o tik sukels naujų. Ir gana tų pakeitimų, kurie yra per dažni, betiksliai. Jei norima gerinti studijų kokybę, pirma reikia apgalvoti viską, o ne kurti pakeitimus dėl pakeitimų.
  9. ...
  10. Laiko ir pinigų švaistymas