Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Mano nuomonė tokia, mūsų universitete svarbu tik pinigai, kad jų kuo daugiau atneštume :) patarčiau susikoncentruoti į studijų kokybę, kad dėstytojai pagaliau vestų kokybiškas paskaitas ir kad vyktų seminarai arba dėstytojas būtų pavaduojamas jei mėnesiui išvyktų į JAV. Taip pat labai svarbu, kad į studentų būtų žvelgiama kaip į žmogų. Ačiū
Manau kad norima dar labiau apriboti studento teises ir tuo paciu pelno daugiau gauti.
vel pinigus turi moketi studentai.. gal geriau universitetas stipendiju daugiau skyria?? Mokesti uz VC naudojima irgi bus?
Ir taip mažai nemokamų vietų, ir taip Romeris garsėja "pinigų plovimu", manau tai tikrai nebus į gerą MRU.
Svarbiausia, kad būtų pakeista rotacijos sistema. Manau, jau po pirmo pusmečio žmonės, kurie turi vf vietą, bet mokosi vien 5 turėtų būti perkelti į vnf vietą. Apmaudu, kai esi iš 100 kurso žmonių 5toje vietoje ir turi mokėti už studijas, tuo tarpu esantys vf vietoje mokosi vien 5tais, nelanko paskaitų ir nerodo visiškai jokių pastangų tobulėti bei įgyti žinių. Gal todėl apie mūsų universitetą tokie blogi atsiliepimai?
Neigiama
Visiškas absurdas. Universitetas eilinį kartą pasidarys sau didžiulę gėdą apmokestindamas...atostogas. Ir net jei administracija bando tai paaiškinti kaip nors kitaip, tai pateisinti ar gilintis į detales tai..na tik pasikartot galiu, kad čia principinis ir paprastas klausimas ir tokios normos būtų absurdiškos.
Neigiama
Nepritariu
Manau,kad nereikia papildomų dar mokesčių , juk ir taip studijos yra brangios.