Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Manau,jog tokie pakeitimai jokio "gėrio" neatneš, o tik dar labiau išgąsdins studentus. Todėl, kad dažniausiai studijos stabdomos dėl itin rimtų ir pateisinamų priežasčių.
Neigiama
Tokia tvarka nebuvo pasidalinta, todėl plačiau komentuoti negalima.
Pinigų norit visur ir visada
Jei studijų stabdymo administravimo mokestis būtų mažesnis, manau daugelis pritartų, kadangi vien pas studijų stabdymo procesas yra labai nemalonus, o didelis mokestis pasunkintų šį procesą. Vien tai, kad stabdyti galima tik vieną kartą (beje ne ilgiau nei studijų metams), jau skatins per tą laikotarpį susiimti ir apgalvotai grįžti į studijas.
Manau, kad nereikėtų įvesti mokesčių
Mano nuomone, dabartinė sistema yra palanki tiek studentams, tiek universitetui ir nesukelia didelių pasipiktinimų abiems pusėms.
Teigiama. Reikia MRU universitetui nepriimti prastai išlaikiusių valstybinių egzaminų moksleivių, kadangi prastas švebžlevojimas lietuvių kalba, lietuvių kalbos gramatikos nemokėjimas, antros užsienio kalbos (anglų) nemokėjimas parodo universiteto požiūrį - kuo daugiau susirinkt studentų (bet kokių), o ką jie veiks su diplomu - neįdomu, menkina savo kaip universiteto reputaciją. Teisininkų rinka perpildyta, mažinkite grupes, nes JŪS DEVALVUOJATE DIPLOMUS.
Nepritariu. Studentas ir taip moka už mokslą, tad mokėti mokesčius už studijų stabdymą/prasitesimą būtų netikslinga.
Studijų stabdymo kartai bet kuriuo studijų metu neturėtų būti ribojami (1 ar 2 kartais), nes studijas studentai neretai stabdo dėl svarbių (neretai šeimyninių) priežasčių. Paskutiniame kurse stabdyti studijas reiktų leisti tik 1 kartą, su galimybe stabdymą prasitęsti.
Stabdymo ar pratęsimo administravimo mokestčiai (75 EUR) gal ir būtų stabdantis faktorius, tačiau nesustabdytų nuo studijų stabdymo. Suma tikrai per didelė.
Papildomas semestras tikrai padėtų pasiruošti egzamino laikymui/perlaikymui arba baigiamojo darbo gynimui.