Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Manau, kad planuojamo mokestinė tvarka atbaidys jaunuolius nuo stojimo į Mykolo Romerio universitetą ir apskritai į Lietuvos universitetus. Dabar esanti tvarka yra patenkinama, tik vieno kredito kaina teisės studentams būtų labai gerai, jeigu būtų mažesnė. Naujai apmokestinimo bei pakeitimų tvarkai nepritarčiau, mano nuomone, ji tobulintina.
Neigiama
Pritariu, kad stabdant arba grįžtant į studijas studentas turėtų susimokėti tam tikrą mokestį.
Tuo pačiu manau, kad kiek kartų būtų galima stabdyti studijas neturėtų priklausyti nuo studijų formos (nuolatinės ar ištęstinės).
Tai kas darosi universitete . Pinigų ir taip MRU gauna daug . Geriau padarytų,kad visus egzaminus laikyt reiktų pas seminarų dėstutojus
Neigiama
Nepritariu pakeitimams, nes tai studentams neduos naudos.
Valdžia kaip visada, nori priimt sprendimus, palankius jų „kišenei“, o ne studentų gerovei ir studijų kokybei. Tik labai gaila, kad ir eilinį kartą plėšdami ir vargšų žmonių tuos pinigus, biudžete kaip nėra pinigų taip nėra..
Bloga, nes ir taip dauguma moka už studijas,tad papildomų mokesčių , nemanau, kad reikėtų.
Darosi pelno siekianti organizacija,esu nusivylusi