Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Su tam tikrais punktais sutinku, su kitais - ne. Sveikintina iniciatyva apriboti studijų sustabdymo skaičių
  2. Nematau reikalo mokėti 75 eur administravimo mokestį. Studijos ir taip kainuoja pakankamai, bet ne visada už sumokėtus pinigus gauname kokybišką rezultatą (pvz.: informatyvias paskaitas), tad tikrai nematau reikalo mokėti studijų stabdymo ar pratęsimo administravimo mokestį. Gal būtų galimai tiksliai sužinoti kokiu tikslu jis yra reikalingas? arba ką konkrečiai surinkta pinigų suma pakeis?
  3. teigiama
  4. Manau, kad studijų stabdymas vieną kartą per studijų laikotarpį galbūt galimas tik magistrantūros studentams, o bakalauro reikėtų leisti du kartus, nes skiriasi studijų laikotarpis. Pritarčiau tik tam, kad studijų stabdymas būtų mokamas, o grįžimas po stabdymo būtų nemokamas, nes tai būtų jau kaip ir du kartus tas pats mokestis... Baigiamojo darbo gynimus ar baigiamuosius egzaminus galima būtų leisti atidėti vienam semestrui nuolatinių studijų studentams, o ištęstinių studijų - metams.
  5. Neigiamas. Neturite kuom uzsiimti ...
  6. Manau, kad apmokestinimas bei draudimai stabdyti kelis kartus riboja žmogaus pasirinkimą bei gali neigiamai įtakoti studentų, kurių gyvenimai klostosi kitaip, nei eilinio studento, gyvenimą.
  7. Nejuokaukit, Lietuvoje niekas seniai nebeturi pinigų, kalbu apie paprastus žmones, kuriems tikrai sunku išleisti savo atžalas į aukštąjį mokslą, MRU visada ieško kaip pasipelnyti, bet atsižvelgiant į Jūsų studijų kainą - turi būti lygybė su dėstytojų kompetencija ir studijų kokybe, ko dėja nėra
  8. Apskritai, vyksta permokejimas uz tokias " kokybiskas" studijas.
  9. Prašau, neapsunkinkite studento gyvenimo dar labiau. Ačiū :)
  10. neigiama