Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Orientuota į apmokestinimą - manau reiktų orientuotis į lankstesnį reguliavimą - taip užtikrinant saugumą ir pasiliekant teisę imtis girežtesnių priemonių.
neigiama
Neigiama, apribos laisve, todel studentai bus priversti atsisakyti studiju cia ir pasirinkti lankstesnes studijas uzsienyje.
neigiama
Manau šis universitetas ir taip labai daug "išgyvena" iš studentų kišenės. Pradedant tuo, kad yra mokamos didelės sumos už mokslą (neaišku kur pinigai nuteka) antra yra didelės sumos už skolas, nes kreditų daug vienam dalykui ir jie gana brangūs, kada būtų galika padaryti jog 3laikymas kainuotų 30eurų, o kau 4 tuos visus kreditus. O čia dar pradedami kelti klausimai dėlmokėjimų už studijų sustabdymą, absurdas! Pradedu bjaurėtis tokiu MRU lupikavimu, manau ir taip palankamai gaunate, nenorėkite prarasti studentų, korumpuotas universitete!
Nesamone
Nuomonė - neigiama. Studentas, tokiais būdais bus suvaržomas, apribotos jo laisvės. Aukštasis mokslas skirtas visiems norintiems, o norintiesiems ne visada pavyksta tęsti studijas nenutrūkstamai. Juk yra atvejų, kai susiklosto tam tikros asmeninės aplinkybės dėl kurių studentas yra priverstas stabdyti studijas. Nesuprantu kam tokie apribojimai reikalingi, jei tai įtaka daro studentui, o ne aplinkiniams.
Manau, kad ir taip per daug nori iš studentų pasipelnyt, juk net nepagalvojat kad kai kas už mokslus vos sugeba susimokėt, o poto galvoja ir verkia kaip pavalgius dar. Ne į naudą tą programa, gal dar ir mokslų kainas pakelkit, tai tada tikrai jau nesinorės gauti pažymėjimo, kad baigėm studijas...
-
Nesamone. Nori nuplesti daugiau pinigu kaip visada MRU.