Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Nemanau kad yra reikalingi ivairus administravimo mokesti tiek studijas stabdant tiek jas pratesiant. Studentas ir taip investuoja didelius pinigus i studijas. Beto anskciau tokiu dalyku nereikejo. Kam to reikiq dabar???kaf uzsidirbti is studentu..
Abejoju,kad reikia imti mokesčius už studijų stabdymą,nes dažnai studijas studentai stabdo dėl prastos finansinės padėties.
Teigiama
As manau, kad universitetas gauna pakankamai pajamu is uz studijas mokanciu studentu.
Universitetas tik siekia pasipelnyt, studentams tai visiškai nenaudinga
Nesąmonė, kiek galima tokius pakeitimus kęsti, vis įvedą ką nors, mažina teisęs! Kur žmogaus teisė rinktis, nebe maži vaikai esame, kad negalėtume pasirinkti kiek kartų stabdyti studijas, už studijas taip pat mokantys studentai turėtų būti pakraupę, kad visą laiką vis mokėti už tą ar aną. Ketvirtame, kurse išvis viską planuojasi daug anskčiau!
Mokslai mru nera ir taip pigus, o dar tokius papildomus mokescius moketi. Pasigailekite studentsu ir ju teveliu. Prasau.
Neigiama
Manau, kad visi pakeitimai yra daromi tik norint pasipelnyti. Labai gerai išvystyti piniginiai santykiai Mykolo Romerio universitete. Greitai Romeryje viskas bus apmokestinta. Greičiausiai po mėnesio ar dviejų pildysime anketas dėl sėdimų vietų apmokestinimo auditorijose ar dėl rinkliavų rinkimo už įėjimą į Universiteto teritoriją.
neteisinga apmokestinti šituos dalykus, nes mes turime teisę stabdyti studijas, todėl neturėtų būti apmokestinami