Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Baisu.
  2. Aš esu už studijų stabdymą vieną kartą be rimtų priežasčių. Norint stabdytis studijas antrą/trečią kartą, turėtų būti pateiktos rimtos priežastys. Tačiau esu griežtai prieš bet kokius mokesčių įvedimus, studentai ir taip pakankamai daug moka už studijas.
  3. Neturiu nuomonės apie tai.
  4. manau, kad tai riboja žmogaus teisę rinktis ir yra nereikalingi pokyčiai
  5. Manau, jog tai yra visiška nesąmonė, yra žmonių, kurie studijas susistabdo dėl svarbių priežasčių, pvz. sveikatos problemų ar pan., o mokėti 150 eurų už studijų sustabdymą ir pratęsimą yra nerealu. Juk yra žmonių, kuriems tokie pinigai yra tikrai labai didelė suma.
  6. Kuo toliau, tuo gražiau.
  7. Nelabai pagrįsta.
  8. Nematau nieko čia blogo. Pirmyn.
  9. Nesamonė
  10. Nesutinku, kad turi buti apmokestinama. Studentai ir taip nemazai moka uz mok slus, o sustapdyti kartais prireikia del labai rimtu priezasciu