Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Man pačiam teko stabdyti studijas dėl to, jog nepavyko surinkt respondentų ir pilnai atlikti kokybinio tyrimo. Man baigiamojo darbo kokybė yra daug svarbiau nei kuo greičiau baigti studijas. Tad neturiu jokių priekaištų dėl dabartinės tvarkos, bei nematau jokio poreikio ją keisti ir apmokestinti studentus, iš kurių tam tikra dalis yra nedirbančių.
Pasipinigavimas
Manau, kad tai tik dar vienas bandymas pasipelnyti iš studentų. Studentas jau ir taip mokasi už kreditus jai būna kažko neišlaikęs ir tos sumos tikrai gan nemažos, bent jau neakivaizdininkų.
Mokslas turi būt nemokamas, o tai kad studentai kartais nesugeba išsilaikyti egzaminų papildomas mokestis studijų kokybės nepagerins. Tik įves daugiau streso.
Tai tik dar vienas būdas pasipelnyti iš studentų, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių stabdosi studijas. Ne vieną atvejį žinau, kad studijos buvo stabdomos dėl gyvenimiškų priežasčių, o ne dėl nepažangumo! Žinant kiek yra sumokama už studijas ir kokią kokybę daugeliu atvejų gauname atgalios, tai yra visiškas absurdas taikyti tokio dydžio mokestį už elementarų studijų sustabdymą ir sumą pritraukti prie kažkokių "administravimo" mokesčių. Esu kategoriškai prieš, nes pats šiuo metu baigiu išlyginamuosius dalykus ir planavau stoti į antrą magistrą, bet jeigu sužinosiu, kad ir toliau taip bus bandoma pasipinigauti tai itin įtakos mano apsisprendimą ar verta mokėti tokias sumas už tokias studijas ir stoti į MRU dar kartą.
Dalis dieninių studijų studentų turi sveikatos sutrikimų (yra neįgalųs). Dėl turimos ligos ir susijudių sveikatos sutrikimų, kurie gali trukti nuo kelių savaičių iki kelių metų socialiai pažeidžiama studentų grupė yra diskriminuojama. universitetas ne visada pasirūpina spec poreikių užtikrinimu. O dabar mažina studijų prieinamumą apmokestindami studijų stabdymą ir stabdymo ribojimą.
manau kad pakeitimai nebutini
Permainos visada gerai.
Ar užpildyti kelis dokumentus kainuoja 75eur? Visiška nesamonė. Romeris ir taip jau yra pagarsėjęs kaip pasipiniguoti siekiantis universitetas, priimantis bet ką, be didelių reikalavimų, jei tik tas žmogus moka pinigus. Gal užtenka rinkti pinigus nežinia už ką.
Nepritariu tokiems pakeitimams. Tegul lieka viskas, kaip iki šiol buvo.