Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Manau, reikėtų didinti studentų pasirinkimo laisvę stabdant studijas(daugiau nei 2 kartai per visus studijų programos metus), nes dažnai atsiranda priežasčių, kurios verčia stabdyti studijas.
nemanau, kad verta papildomus mokecius reikalauti, studijos ir taip nera pigios. taip pat nemanau, kad verta riboti galimybe stabdytis studijas. kam kiek reikia, viena nei karto, kitam gal tris, visokiu juk situaciju buna :-)
Dar vienas pinigų pasipelnymas.
Ar MRU dar negana kiek "isgrezia" pinigu is studentu? Apmokestinkite ir iejima i MRU!
Neturiu nuomonės
-
Prieš, jau ir taip studijos nepigios. Užteks melžti studentus, kurie mėgina užsidirbti studijoms.
Visiska nesamone.
Neigiama; abejotina būtinybė įvesti tokius pakeitimus; neaišku, ar tai duotų kokių nors geresnių rezultatų studijų kokybei.
Manau, jog nedera imti papildomo mokesčio už studijų sustabdymą. Juk jau yra mokama už studijas ir taip, o sustabdytu laikotarpiu studentas paskaitų neturi, kreditų nerenka, tai už ką tada tas mokestis? Panašiau tiesiog į 'šiaip sau', kad surinktų papildomų pinigų. Dabartinė tvarka leidžia studentui blogoje situacijoje, esant šeimyninėms, finansinėms ar sveikatos bėdoms, ramiai susistabdyti studijas ir grį-ti, kada jis bus pasiruošęs. O jei reikėtų mokėti nemenką sumą (75 eurai gana nemažai kaip už administravimo mokestį), kiti dėl šios priežasties nesirinktų studijų stabdymo, kas ne visuomet reikštų geriausią situacijos sprendimą.