Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Nepritariu.
neigiama, studentams turi būti suteikta galimybė sustabdyti studijas neįvedus naujų mokesčių.
Iš visų klausimų pobūdžio susidaro įspūdis, kad universitetas tik ieško papildomų būdų kaip dar pasipelnyti iš studentų....
Blogai
Nesąmonė, atsižvelgiant į protingumo kriterijus administravimo mokestis yra nereikalingas
Manau, kad pakeitimai reikalingi.
Esant įvairioms aplinkybėms, studentui prireikia stabdyti studijas. Studijos turėtų būti stabdomos, kai to reikalauja studentas. Už tai jis neturėtų susimokėti.
Ir taip daug už viska sumokama
-
Laba diena, labai teigiamai vertinu galimybę pratęsti ir sustabdyti studijas. Atsižvelgiant i daugumą žmogiškų faktorių, kuriu nebuvo galima numanyti stojant į universitetą, studijų sustabdymo ar atidėjimo galimybė aktuali ne mažam procentui studijuojančių studentų. Žinoma, visi studentai nori baigti greičiau studijas, bet galimybę neiškristi iš universiteto ir tęsti studijas po pertraukos yra aktuali daugeliui. Ir man pačiai.
Ačiū,