Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Tai bus papildomi mokesciais studentams, kurie ir taip moka uz studijas. Nemanau, kad vertetu "sunkinti' studentus ir ivedineti papildomus mokescius.
  2. Manau, kad studentas turi teisę susistabdyti studijas ne vieną kartą.
  3. Bloga nuomonė, turėtų būti galima sustabdyti daugiau kartų studijas, nesutinku dėl administravimo mokesčių,
  4. Nereikia tokių mokesčių.
  5. Užtenka tų mokesčių jau..
  6. Neigiama.
  7. Studijų įmokos universitete tiek mokantiems už studijas, tiek tiems kuriuos finansuoja valstybė turėtų užtikrinti, kad studentams nebereiktų papildomų išlaidų susijusių su studijomis. Be to 75 eu, atsižvelgiant į administracinius "sunkumus", kuriuos sukelia studentas stabdantis studijas yra gerokai per didelė suma. Toks sprendimas mano nuomone dar labiau patvirtintų MRU kaip "komercinio" universiteto vardą.
  8. Jei studentas stabdo studijas dėl svarbių priežasčių (pvz., jo ar artimųjų sunki liga, laukiasi vaiko), tai nemanau, kad yra teisinga papildomai apmokestinti. Pritariu, kas baigiamąjį darbą būtų galima gintis ir kitą semestrą, o ne laukti metus.
  9. Mano manymu nereikia taikyti mokesčio už tai, kad nesimokysi tam tikrą laikotarpį universistete, nes visgi grįžęs už semstrą vėl turėsi susimokėti.
  10. Studijų kaina ir taip neatitinka studijų kokybės, ir jeigu asmuo nori jas susistabdyti, bent jau tas turi likti nemokama.