Per daug daznai vykdomi pakeitimai.
Nemanau, kad tai padės pakelti studijų kokybę.
Teigiama.
MRU neskursta, kad įvestų papildomus mokesčius studentams už savaime primtinus dalykus.
Studentai, nemilijonieriai kad mokėtu tokius administravimo mokescius. Ir taip pinigus nemazus moka už studijas tai dar sugalvojot kaip pralobti.
Neigiama
Siekis pasipelnyti, o didesnės naudos ir paskatinimo, jog studentai pabaigtų tai ką pradėjo laiku nelabai bus
Kokie dar administravimo mokesčiai? Nesąmonė!
Mano nuomonė, kad Mykolo Romerio universitetas turi padaryti viską, kad studentams būtų geriau.
neigiama