Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Aiiii nespankit.
Neigiamai.
1 klausimas: įstoję po kolegijų į 3 kursą, išlaikę visus sesijinius dalykus, bet nespėję išlaikyti visų išlyginamųjų (1-2 kursų) dalykų, turi teisę stabdyti studijas, kad juos išsilaikytų?
2 klausimas pasvarstymui: neišlaikius 2× išlyginamojo dalyko, mokama už kurso pakartojimą (skolą). Bet realiai, tai niekas nedėsto to dalyko nei pirmą nei antrą kartą... Ar nederėtų tokiu atveju sumažinti to mokesčio?
Papildomi mokesčiai per dideli.
Nepritariu šiems planuojamiems pakeitimams. Tai nenaudinga nei studentui, nei universitetui.
Manau, kad pratęsimai studijų turėtų būti ilgesniam laikui, kadangi gyvenime gali būti įvairių svarbių priežasčių, kodėl studentas laiku nepabaigia studijų. Tačiau reikia žiūrėti, kad studentas tuo nepiknaudžiautų.
Manau, kad pakeitimai nepelnytai suvaržys studentus
Teigiama
Teigiama
Uz sumokamus mokescius studentas privalo gauti paslauga, siuo atveju mokestis yra uz ora. Abejotoba ar dokumentu sutvarkyma stabdymui butu galima ikainoti tokiomis sumomis.