Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. šiems pakeitimams nepritariu, kadangi tai tik papildomas būdas pasipelnyti iš studentų. Jų studijų stabdymui ar pratęsimui neturėtų daryti įtakos administraciniai mokesčiai.
  2. Kodėl būtent MRU nori iš visko pasipelnyti?
  3. nesutinku
  4. Jos turi tarnauti studentams, kad butu patogu...
  5. Neigiama
  6. jei to nori dauguma studentų, kodėl gi ne. O laikas parodys ar tai naudinga.
  7. Viskas gerai, bet nepritariu mokesčiu įvedimui dėl studijų stabdymo ar pratęsimo.
  8. Manau, kad už studijų pratęsimą tikrai neturėtų būti imamas mokestis, nes tikriausiai čia yra kalta blogai sudaryta studijų programa jei studentas nesugeba pasirašyti bakalauro per jam skirtą laikotarpį.
  9. Nepagrystas biurokratinis formalumas, galintis apsunkinti studiju stapdyma zmonems kurie tai daro del finansiniu sunkumu
  10. Dalinai teigiama.