Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Nemanau, kad tai geras sprendimas. Nevisi studentai turės galimybių sumokėti (75 eurus).
  2. Teikiant tokius siūlymas yra visiškai neatsižvelgiama į dirbančius asmenis. Reikėtų nepamiršti, kad ypač magistro studijų studentai, studijuojantys ir nuolatinėse studijose, yra dirbantys. Kai darbo pobūdis yra administracinis ir ne slenkančiu grafiku, dažnai susiduriama su kliūtimis, kad nespėjama pasiruošti ir tenka atkelti studijas, todėl atkėlimas leidžia nemesti studijų, o jas visgi baigti. Įvesti mokesčiai, ar vienkartinis stabdymas tolygu -užkirstas kelias didžiajai daugumai dirbančių studentų tobulėti.
  3. Kai kurių studentų viena iš studijų stabdymo priežasčių yra per didelės studijų kainos ir nesugebėjimas susitaupyti pakankamai lėšų studijoms, todėl nelogiška apmokestinti studijų sustabdymą, ypač jei tuo metu net nėra lankomos paskaitos, seminarai.
  4. Ne studentų naudai.
  5. neigiama. nereik pinigautis studentų sąskaita
  6. Nepritariu.
  7. Neigiama. Ir taip studentai kiek moka už mokslus, o čia norima dar mokesčių pridėti. Jau MRU nežino kaip pinigus kitaip "išlupt", tai prisigalvoja įvairiausių būdų. Gal dar įėjimą pro MRU duris padarykit mokamą, ar orą apmokestinkit?? Pasipinigautojai.
  8. Dauguma studentų yra vnf, todėl dar papildomai mokėti mokesčius yra nelogiška. Nebent mokėtų tie, kurie mokosi vf vietose.
  9. siuo metu neturiu nuomones.
  10. Ir taip mokantiems už studijas dar papildomai mokėti už stabdymą ir pratęsimo po 75 eur? Mano nuomone tai jau "lupikavimas". Nereiktų pamiršti, kad tiek bakalauro tiek magistro studijose studijuojantiems studentams gali įvykti staigių permainų gyevenime, dėl kurių tenka stabdyti studijas, taip pat didelis krūvis studijuojantiems ištęstinėse ir dirbantiems. Truputį žmogiškumo norėtųsi, apmokestinti galima visada ir viską, bet suma turi būti protinga tikrai ne 75 eur ir tik tuo atveju jei piktnaudžiaujama ir stabdoma ne pirmą kartą.