Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Nesutinku su bet kokiu studijų stabdymo ir pratęsimo apmokestinimu, kadangi studentas moka nustatytą studijų kainą. Daugelis studentų nespėja baigti ištęstinių 2 m. studijų po kolegijų tik dėl likusių "nesutapimų" iš pirmo kurso. O to svarankiškai pasiekti dirbančiam ir vaikus auginančiam studentui beveik neįmanoma. Būtina peržiūrėti studijų tvarką dėl tų dalykų iš pirmo kurso.
Manau,kad universitetas ir taip paskyres imokas uz kreditus dideliu mokesciu. Del besikeicianciu gyvenimo situaciju studijas sustabdyti gali prireikti ur ne viena karta.
Jei už studijas moka pats studentas, manau šių mokesčių taikyti nereikėtų
Manau, kad nereikėtu mokėti nes ir taip daug mokame už moksla, o kiek žinau jeigu susistabdai studijas pradėjas vėl mokintis turi susimokėti už dalykus kurie bus pratesent studijas.
75 eur administravimo mokestis turėtu būti pagrįstas MRU išlaidomis dėl studijų sustabdymo. Suma manau yra nepagrįsta.
Neturiu nuomones
Neigiama,nes MRU ir taip pakankamai daug plesia pinigeliu is studentu......
Neigiama, nes neakivaizdiniu studiju studentai ir taip moka dideles kainas uz studijas ir perlaikymus
75€ mokečiai yra tikrai neparystai dideli, o galėtu būti simboliniai 15€-20€.
Varžomos studentų teisės, o nustatomą mokestį būtų galima pavadinti bauda ar neaiškia rinkliava. Juk universitetas ne UAB, kuris siektų pelno. Vien todėl, kad studentas susistabdo studijas, universitetas kažkokių papildomų sąnaudų nepatiria, nebent tik keli lapai popieriaus įsakymams ir keli papildomi metodininkių atsiliepti skambučiai ir elektroniniai laiškai. Todėl kyla klausimas, kokiu pagrindu nustatomas šis mokestis, ir ar jis nesusidvigubina.