Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Studijos ir taip mokamos, manau tikslingiausia būtų leisti studentui sumokėti studijų pratęsimo administravimo mokestį ir studijas pratęst vienam semestrui.
Tai pažeistų studento teises.
Manau, kad papildomi mokesčiai studentus tik atgrasintų nuo atliekamų veiksmų. Tačiau galimybė sustabdyti studijas ir jas prasitęsti būtų naudingos ir reikalingos tam tikriems studentams, žinoma, neįvedant mokesčio už tai.
Manau, kad studentui neturi būti jokių mokesčių ir apribojimų stabdant studijas. Gyvenime yra daug situacijų ir studijų stabdymas vyksta tikrai ne be priežasties. Yra daug studentų, kurie studijas stabdo dėl finansinių problemų, todėl studijų stabdymo apribojimai suteikiant jas stabdyti max 2 kartus, neužtikrins teisės ir prieinamumo į mokslą lygių galimybių. Taip pat studijos dažnai stabdomos ir dėl šeimyninių aplinkybių. Manau studentai privalo turėti teisę studijas stabdyti tiek kartų, kiek prireikia.