Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Mano nuomone universitetui ir be šių pakeitimų sunešame pakankamai pinigų, o teisių ir taip turime nedaug.
  2. Nepritariu, tokia tvarka kokia yra dabar, tinkama.
  3. Labai brangus mokslai, neiveskite prasau papildomu mokesciu.
  4. apmokestinimai mazina norinciu studijuoti
  5. .
  6. Manau, kad taip būtų "skurdinami" mru studentai. Mokėti už tai, jog turi kažkokią teisę? Visiškas absurdas.
  7. Manau, kad studijos turėtų būti stabdomos be apmokestinimo, nes studentai už ištęstines studijas ir taip moka.
  8. Mokesąių tvarką mano manymu keisti nereikia, tegul lieka tokia kaip yra.
  9. Neigiama.
  10. Manau studijų kaina ir taip didelė studentui ar jo šeimai, todėl papildomi mokesčiai tikrai nereikalingi