Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Tik papildomi apmokestinimai ir suvarzymai.
Neigiama. Manau ne visi žmonės turėtų iš ko susimokėti, o nemokamas pratesimas skatintu asmenis parašyti kokybiškai o ne ,,kiekybiškai" per jam tinkamiausią laikotrapį.
Kokie dar mokesčiai? Nejaugi mrunis lėšų pristigo? Dar ir po 75e iš jauno žmogaus ims. Truputis iš ten, truputis iš kitur ir žiūrėk - studentas paskutinį plauką iš galvos pešia. Absurdas.
Nepritariu, nes ir taip visur dideli mokesčiai
Studentai neturėtų apmokestinti dėl studijų stabdymo, kadangi kartais studijų stabdymo priežastimi gali būti lėšų pragyvenimo išlaidoms trūkumas .
Nepritariu administravimo mokesčiams.
Nereikia mokesčių.
Neigiama
Mūsų universitete ir taip viskas apmokestinta. Kainos, kaip mums, studentams, labai didelės. Tvarkaraščiai sudaryti taip, kad dirbi galimybių nelabai yra. Todėl aš visiškai nepritariu. Palyginti su kitais Lietuvos universitetais MRU egzaminų perlaikymai kainuoja 2 ar net 3 kartus brangiau