Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Nepritariu.
  2. Manau, kad vieną kartą galima sustabdyti ir be papildomų mokesčių, o jei tuo piknaudžiaujama, tada taip.
  3. Manau, kad tai būtų naudinga studentams.
  4. Manau, kad apmokestinus šią paslaugą turėtų būti sutvarkyta komunikacija apie studijų stabdymo procesą. Būtini dedikuoti universiteto atstovai, kurie padėtų studentams šiais klausimais. Antraip - kam apmokestinti studentą, jei universitetas nėra pasiruošęs pagerinti sąlygų studentui??
  5. Jei įves tokias nesąmones, MRU lygis visai nukris.
  6. Pirmas klausimas prieštarauja antram (arba aš jų nesupratau). Iš esmės pritariu kad stabdymų ir pratęsimų laikas turi būti ribojamas, taip būtų pakeliamas universiteto prestižas ir atsikratoma tų studentų, kurie net neketina baigti. Tačiau iš kitos pusės, jeigu yra įvedami tokie apribojimai, turėtų padidėti universiteto pagalba studentams rašantiems baigiamuosius darbus, ypač turi būti griežčiau žiūrima į dėstytojų aplaidumą. Nepritariu naujų mokesčių įvedimui, nes įmokos už studijas yra ir taip labai didelės.
  7. manau ir taip nemažai mokame , ir tų mokesčių užtenka.
  8. Nepritariu mokesčių įvedimams.
  9. Studento gyvenime gali atsirasti įvairių aplinkybių, dėl kurių jis turėtų susistabdyti studijas. Būtų nesąžininga už tai jį dar ir apmokestinti.
  10. Pakeitimai neteisingi