Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Neigiama.
  2. Visu pirma,yra studentai kurie ir tai daug moka uzstudijas, imakreditus, dirba ,jeigu seima neturi galimybes apmoket,tai yra sunku. Ir kaip matau vyriausybe ir universitetas gali tik pabloginti tasituacija.
  3. Nereikia nieko ivesti, mes gi studentai, is kur tokiu pinigu gauti nuolatiniu studiju studentams.
  4. Kuo gilyn į mišką, tuo....įstatymas nustato, jog studentas turi nemokamą perlaikymą, kodėl su BE turėtų būti kitaip? Laikantiems baig. egzaminus sistema jau dabar yra ydinga, darbo negalima apsiginti, darbus kartais net atsisakoma pakomentuoti, apeliacijos teisė panaikinta, norint perlaikyti reikia tuščiai laukti pusę metų. Studentas neišlaikęs, nelaikęs BE ar negynęs/neapgynęs BD ne visada norės stoti iš naujo į universitetą, universiteto lygis dar labiau smuks, ar pasipelnymas 75 eur tikrai to vertas?
  5. Neigiama, kadangi ir taip mokame pakankamai didelius pinigus už mokslą, tad papildomi apmokestinimai tik dar vienas pasipelnymo šaltinis. O mokslo atžvilgiu kažkokios naudos neturės, nes kas nori, tas ir taip mokosi, o kas nenorės, tas ir nesimokys.
  6. Teigiama nuomonė
  7. neigiama
  8. Nesąmonė
  9. Nemanau, kad pridėtas administravimo mokestis turėtų būti imamas du kartus. Taip pat jis atrodo ganėtinai didelis, todėl reiktų pagrįstumo, kodėl būtent tokia suma. Manau, kad bent magistro formai reiktų palikti galimybę studijas stabdyti du kartus, kadangi nemaža dalis būna šioje studijų formoje jau dirbantys ar turintys kitokių trikdžių, kurių įprastai bakalaure besimokantys studentai dar neturi.
  10. Manau, kad studentai ir taip pakankamai daug moka už viską.