Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
labai gera
Nemanau, kad yra teisinga imti pinigus už tokį veiksmą, kuris nesuteikia žmogui žinių. Imt pinigus už tai, kad kompiuteryje pažymėt jog jis išėjęs kasmetinių atostogų nėra tikslinga. Jei taip darytų, tai būtų lupikavimas pinigų.
neigiama, kadangi ir taip daug mokesciu iseina uz studijas.
Neigiama
Mano nuomone, gyvenime visko įvyksta, o studijų stabdymas suteikia studentui teisę vistik pabaigti mokslus ir gauti diplomą. Visokie administravimo mokeščiai tik apsunkins studijų baigimą ir studento laisvanorišką apsisprendimą, baigti studijas jam tinkamu metu, o ne trūks plyš, net ir esant problemų gyvenime. Juk baigiamasis darbas ir studijų baigimas yra kiekvieno asmeninis reikalas.
ok
Studentai ir taip apkrauti mokesciais uz skolas, kurios yra milziniskos ir dar nubausti tuos studentus uz stabdyma jau tikrai per daug.
Visada ir viskas turi buti patvirtinta ir priimta tik studento naudai.