Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Manau tai dar vienas būdas (visiškai nereikalingas) MRU išvylioti iš studentu pinigus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Labai gera...
Studijas stabdo studentai dėl įvairių priežasčių. Kai studentai turi daug akademinių skolų, tai nebūtinai reiškia jų neatsakingą požiūrį į mokslus. Dauguma studentų dirba, turi šeimas ir kitokius rūpesčius, dėl kurių kartais sunku suderinti tai su mokslais. Kaip gera išeitis yra galimybė paimti akademines atostogas arba stabdyti studijas tap tikram laikotarpiui. Papildomi mokėjimai sudarytų papildomus sunkumus studentams grįšti į studijas ir pabaigti mokslus.
Manau, kad planuojami įvesti mokesčiai yra nepagrįsti ir nevisai teisingi, kadangi įvedant mokestį , studento teisė susistabdyti studijas tampa ribota. Tai gali atsistikti dėl to, kad studentas gali nepajėgti sumokėti numatytos įmokos ir tokiu būdu jam nelieka galimybės sustabdyti studijas, jeigu to reikia.
Manau, kad jei studijos yra sustabdytos, dėl studento sveikatos ar labai svarbiu priežasčių tai yra kaip pvz, netekties ar kt. problemų. Tai grįžęs studentas turėtu prasitęsti studijas be neapmokestinimo šių procesų. O jei studijos yra sustabdytos dėl kitų priežasčių tokiu kaip pavargau, nespėju ar kt. tai studentas turėtu susimokėti studijų administravimo grįžimo mokestis.
Neigiama, niekam to neriekia, universitetas gauna pakankamai lėšų ir iš studentų, kurie sėdi valstybės nefinansuojamose vietose.
nepritariu, kadangi mokama suma uz studijas yra nemaza, todel neturetu buti kazkokiu papildomu mokesciu. Jei studentas susistabdo studijas, reiskias jis turi problemu, galbut del finansu, o cia dar mokesciai....
Manau, kad gerai, jog yra inicijuojami tokie pakeitimai. Daugelis magistro studijų studentų dirbantys, tad ne visada pavyksta suderinti laiką baigiamojo darbo rašymui. Tai yra "antro šanso" suteikimas. bet daugiau palankių šansų neturėtų būti.
Atejo nauja valdzia ir nori ivesti savo nauja tvarka .
Gal jau gana pelnytis iš studentų? Jau ir taip už viską mokame. Manau, universitetas turėtų kažką keisti studentų naudai, o ne atvirkščiai.