DARBUOTOJO IR VALSTYBĖS TARNAUTOJO ATLEIDIMO IŠ PAREIGŲ DARBDAVIO INICIATYVA YPATYBĖS

Gerb. Respondente, šia anketa siekiama sužinoti Lietuvos gyventojų nuomonę apie šiuo metu galiojančių įstatymų taikymo dėl darbuotojo ir/ar valstybės tarnautojo atleidimo iš pareigų darbdavio iniciatyva ypatybes. Šio tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami Socialinių mokslų kolegijos Klaipėdos filialo Teisės studijų programos studentės darbe ,,Darbuotojo ir valstybės tarnautojo atleidimo iš pareigų darbdavio iniciatyva ypatybės". Anketa yra anonimiška. Užtikrinu, kad šioje anketoje Jūsų atsakymai bus naudojami visiškai konfidencialiai. Pildydami anketą pažymėkite Jums labiausiai tinkantį atsakymą, o atsakydami į atvirus klausimus išdėstykite savo nuomonę. Prieš pildant anketą primenu keletą sąvokų: VALSTYBĖS TARNYBA - tai teisinių santykių, atsirandančių įgijus valstybės tarnautojo statusą, taip pat jį praradus ar jam pasikeitus, visuma. VALSTYBĖS TARNAUTOJAS - tai fizinis asmuo, einantis pareigas valstybės tarnyboje ir atliekantis viešojo administravimo veiklą. DARBUOTOJAS - yra fizinis asmuo turintis darbinį teisnumą ir veiksnumą, dirbantis pagal darbo sutartį už atlyginimą. DARBDAVYS - įmonė, įstaiga, organizacija ar kita organizacinė struktūra, nepaisant nuosavybės formos, teisinės formos, rūšies bei veiklos pobūdžio, turinti darbinį teisnumą ir veiksnumą.

Ar esate girdėjus/ęs apie valstybės tarnautojų veiklą?

Ar Lietuvoje pakankamai suteikiama informacijos apie valstybės tarnybą, valstybės tarnautojus bei jų pareigas?

Ar norėtumėte dirbti valstybės tarnyboje?

Kaip manote, ar valstybės tarnautojai tinkamai atlieka savo pareigas?

Jūsų nuomone ar pakankamos socialinės garantijos užtikrinamos nėčioms moterims, asmenims esantiems vaiko priežiūros atostogose ar auginantiems vaikus iki 3 metų?

Aukščiausias įstatymas, reguliuojantis valstybės tarnautojų veiklą?

Pagrindinis teisės aktas, reguliuojantis darbinius santykius pagal darbo sutartį?

Jūsų nuomone, ar viešai skelbiama pakankamai informacijos, dėl darbinių santykių reguliavimo?

Ar nepažeidžiamos darbuotojų teiės nutraukiant darbo sutartį darbdavio iniciatyva, kai nėra darbuotojo kaltės?

Pagal LR Darbo kodeksą išeitinės išmokos dydis priklauso nuo darbo stažo įmonėje iš kurios Jūs atleidžiamas. Jūsų nuomone dėl išmokos dydžio?

Ar esate kada nors buvęs atleistas iš darbo darbdavio iniciatyva kai nėra darbuotojo kaltės?

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Čia galite parašyti pastabas ar savo nuomonę apie valstybės tarnautojus ir/ar apie darbinius santykius susiklostančius pagal darbo sutartį

  1. .
  2. taip
  3. nelygus teisinis reglamentavimas
  4. hfgh
  5. Neturiu pastabų
  6. -
  7. Šita Jūsų pateikta užduotis nesukonkretinta, neaišku ko reikalaujate iš respondento, todėl savo nuomonės ar pastabos neparašysiu.
  8. .
  9. .
  10. Džiaugiuosi ,kad yra darbo kodeksas,kad darbdavys privalo jo laikytis ,kad yra darbo inspekcija ir profsąjungos . Negalima darbdaviams leisti elgtis su darbuotojais kaip su nuosavais vergais.Reikėtų grieštesnių darbo santykių įstatymų.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą