Kad man, kaip bėgikui nebuvo
jokių rupesčių, viskas buvo
sklandu
Pats dalyvavimas
Is tikruju, man asmeniskai,
labai patiko varzybu
organizavimas, viskas vyko
gana tiksliai ir nuosekliai,
kas daznai renginiuose buna
sudetinga. Begimo sistema
labai tvarkinga, jokiu spusciu
mustyniu ir t.t. Is tikruju
labai tvarkingas ir geras
renginys.
prizu gausa ir daugybe remeju
dalyvavimas
Muzika, organizavimas.
Komisijos ir renginiu malonus
bendravimas, tai tikrai
nustebino, nes siomis dienomis
visi elgiasi nebetaip.Patiko
ir marskineliai.