Gerai suorganizuota. Malonu
kad buvo ir paguodos prizų.
Gera organizatoriu nuotaika.
sunku pasakyti, nes
sudalyvaves isvykau namo,
atvykau tik del asmeninio
rekordo, prizines vietos
zinojau, kad nebus, asmenini
rekorda pagerinau
patiko organizatoriu
bendravimas su dalyviais
vitaminu doze po alinancio
kopimo.
registravimo medicinines
apziuros organizavimas.
del zvarbaus oro veiksmas
scenoje nepelne didelio
demesio :)
Įvesta daugiau tvarkos,
džiugino starto procedūrą
kuravusių darbuotojų elgesys
bei bendravimas
labai patiko renginio
organizavimas, viskas vyko
labai sklandziai.
Dalyvavau pirma karta, tai
negaliu lyginti su praeitu
metu renginiu. Pliusas
organizatoriams, visi labai
malonus :DDD
Muzika
Kad neliko laido laiptineje.