Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. viskas
  2. geras organizavimas, viskas patiko
  3. Gerai buvo kad grojo gyva muzika, soko, organizavimas gan aukstame lygyje
  4. Sauni organizatoriai.. ir pati ideja
  5. seis metais patiko organizuotumas, banketas po visko
  6. Dėkoju už puikų renginį. Organizacine prasme, lyginant su pirmaisiais Jūsų bėgimais, šiemetinis bėgimas labiausiai vykęs. Labai buvo puikus aptarnaujantis personalas: medikas, registraciją vykdantys admenys, vaikinukas starte. Šaunuoliai - tobulėjate! Nuoširdus ačiū.
  7. Patiko pats begimas ir gera varžybų organizacija.
  8. Organizuotumas (ypač eilėje prie registracijos, kai anksčiau bėgantys buvo nusiunčiami į eilės pradžią)
  9. Gerai organizuota.
  10. Dalyvavau pirma karta, todel neturiu su kuo lyginti, taciau likau labai patenkintas renginiu.