Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. Patiko kaip ir visada.
  2. Patiko viskas, cia gal drisciau sakyti-geriausiai organizuojamas begimas Lietuvoje, tiek pagal organizavima, tiek pagal apdovanojimus. aisku, gaila, kad tarp sportininku nera isskirtos amziaus grupes:( o siaip viskas puiku!Aciu Jums!!!!!!
  3. nera eiliu prie registracijos, moteriski marskineliai (stilingi)
  4. Buvo įdomu varžytis su įvairaus amžiaus žmonėms...
  5. 1. Gavau maikę ir diplomą, turėjau ką parodyti draugams. 2. Buvau ne paskutinis, bet vis tiek geresnės nuomonės apie save. Tai suteikė peno apmąstymams.
  6. Garsi muzika. Geras organizavimas.
  7. Draugiškas personalas, kuris su puikia nuotaika palydėjo į startą (tikiuosi, tas vaikinukas nesušalo) ir taip pat pasitiko "Europos" viršuje. Daug smagiau dalyvaut, kai jauti kažkokį dėmesį ir rūpestį iš šalies.
  8. ORGANIZUOTUMAS.PRIZU GAUSA,DOVANOS
  9. Ypac patiko starto vietoje stovejes vaikinas Valdas, kuris isleisdavo sportininkus i begima. Buvo labai geranoriskas ir nuteike geram begimui!
  10. Starto teisėjas, finišo pristatymas ir viskas labai neblogai organizuota, rūpinamasi, kad joks dalyvis nepavėluotų, vėluojantys užleidžiami be eilės ir pan. Super.