Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Nevaikstau nakti
  2. Nešioju.
  3. nepatogu
  4. Nes nevaikštau tamsoje arti kelio
  5. Jog kiti eismo dalyviai mane matytų
  6. dažniausiai pametu
  7. Nejaučiu poreikio.
  8. Dėl saugos jausmo
  9. Nes retai tamsoje vaikštau, dažniau pats vairuoju. Pats kaip vairuotojas labai nemėgstu žmonių be atšvaistų.
  10. Jaučiuosi saugiau, geriau matosi vairuotojam tamsiu paros metu.