Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Vis pamirštu užsidėti, o kai prisimenu nebeturiu ir vėl pamirštu tada na ir žodžių priežastį supratot.
  2. Tiesiog parduotuvėje esančioje prie namų neteko rasti tinkamo jų pasirinkimo
  3. Nešioju tik vieną šviesą atspindintį žaisliuką, plastmasiniai nepatinka, nedera, nepatogu pritvirtinti, juostelės ant ranku kojų nukrenta ir baisu pamesti.
  4. Bjaurina kuprine, kartais net nereikalingi o jeigu užsidedi gražesni atšvaita tai dažnai mokykloje pavogia.
  5. nebera taip tamsu vakarais o naktinimis niekur nevaikstau
  6. tėtis policininkas, pati vairuoju ir suprantu kad su atšvaitais pėstiesiems yra daug saugiau vaikščioti. Sėkmės! :)
  7. Nestiinga
  8. Gyvenu Vilniuje, gatvės apšviestos, stengiuosi būti atidus, todėl nematau didelės problemos nenešiodamas atšvaitų
  9. Negražiai atrodo
  10. Nepatinka