Nešioju todėl, jog nenoriu, kad numuštų mašiniukas tamsoj.
Netinka prie mano aprangos , ne kaip atrodo
Nevaikštau tamsoj.
nes dažnai tenka tamsiu paros metu grįžti, tai nesinori būti nepastebėtam kelyje.
Noriu buti matoma
Nes esu gavusi įspėjimą
Dėl saugumo, aišku
Noriu būti matoma kelyje
Nevaikštau tamsiu paros metu lauke
kad policija neprikibtų