Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Nešioju todėl, jog nenoriu, kad numuštų mašiniukas tamsoj.
  2. Netinka prie mano aprangos , ne kaip atrodo
  3. Nevaikštau tamsoj.
  4. nes dažnai tenka tamsiu paros metu grįžti, tai nesinori būti nepastebėtam kelyje.
  5. Noriu buti matoma
  6. Nes esu gavusi įspėjimą
  7. Dėl saugumo, aišku
  8. Noriu būti matoma kelyje
  9. Nevaikštau tamsiu paros metu lauke
  10. kad policija neprikibtų