Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
- Bijau, kad nutrenks
- Neturiu.
- Nevaikstau o vazineju ;)
- Neturiu ir nenešioju :0
- Nepatogu
- -
- Brangus, prastas dizainas, nepatogu.
- Nešioju
- Nepatogu
- Kadangi pati vairuoju, tai suprantu, kad vairuotojams sunku pamatyti žmones tamsiu paros metu einančius ne tik šalikeliu, bet ir per perėją, kuri gali būti ir apšviesta. Tiesiog dėl savo saugumo