Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Nes 4ever#yolo#420#fgt# I crush my car into the bridge, atšvaitai juokingi. Kažkada nešiojau, sulaukiau patyčias.. Bet kai vienam nosis lūžo, tai patyčios baigėsi.. Nu karočia.. Atšvaitą nešiosi-Mersedeso nevairuosii.. Pvz jei važiuočiau pats ir pamatyčiau seną draugelį su atšvaitu, tai netyčia nutrenkčiau :).
  2. Niekur nevaikstau nakti
  3. Dėl savo saugumo,kad būčiau matoma vairuotojams. Na ir iš dalies, kad ,,neprikibtų" policija.
  4. Dėl saugumo.
  5. kad būčiau matoma kelyje
  6. nešioju:)
  7. Pamirštu užsidėti
  8. Pamirštu užsidėti ant nešiojamos rankinės
  9. vazineju visur automoboliu
  10. negrazu