Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?
- per mazai naujienu, per retai atnaujinamas.
- Nebuvau, nuomonės - jokios.
- nebuvau, nezinau.
- Nesu buvusi
- dar nebuvau, bet ideja sudomino:)
- bulvaras
- ne
- Nebuvusi
- nesu buvus
- Nebuvau