Ar tu optimistas?

Sveiki visi! Labai butu malonu, jei pagelbetumete studentei ir uzpildytumete sia anketa :) Atlieku tyrima, kuris padetu nustatyti, ar lietuviai yra labiau optimistai ar pesimistai? Ir ar tai turi rysi pasirenkant internetines svetaines?

Aš tikiu, kad turiu galimybę pasiekti savo karjeros tikslų:

Aš savo jėgomis darbe galiu priimti teisingus sprendimus:

Kai būnu namie ir kas nors pasibeldžia į duris, aš instinktyviai pajuntu baimę:

Apskritai, aš būnu laimingesnė nei mano aplinkiniai:

Aš esu iš tų žmonių, kurie nuolat kartoja: „Aš juk tau sakiau...“

Ryte atsibundu su mintimi: „Ši nauja diena bus laiminga!”

Aš patiriu įtampą, kai mano šeimos nariai susiduria su sunkumais:

Organizuodama iškylą su šeima ar draugais, susinervinu, jeigu pradeda lyti:

Mano bendradarbiai, bendramoksliai ar pažįstami sako, kad esu labai komunikabilus ir šnekus:

Mokykloje per pamokas mėgdavau svajoti ir užsigalvoti:

Aš tikiu, jei kas gali blogo atsitikti – būtinai atsitiks:

Aš manau, kad gautas/būsimas išsilavinimas paruošė/paruoš mane ateičiai:

Pusė stiklinės:

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūsų išsilavinimas:

Iš kokio Jūs miesto?

Jūsų užsiėmimas:

Ar dažnai naudojatės internetu?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. jo
  2. Taip
  3. taip
  4. Joooo!!!
  5. aha
  6. ne, optimistai reikalingi realybei o ne virtualiuosiuose puslapiuose
  7. +
  8. kas ten bus
  9. Aisku
  10. Be abejo
…Daugiau…

Ar žinote optimistų internetinę svetainę www.salve.lt?

Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?

  1. ne
  2. Nesu buvusi
  3. ne kam ji? nesamone ir visakas
  4. -
  5. nebuvusi ten
  6. nebuvus
  7. -
  8. nebuvaU
  9. nebuvusi
  10. nesu buvusi
…Daugiau…

Ar po šios apklausos užsuksite į optimistų internetinę svetainę www.salve.lt?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą