Ar tu optimistas?
Sveiki visi! Labai butu
malonu, jei pagelbetumete
studentei ir uzpildytumete
sia anketa :)
Atlieku tyrima, kuris
padetu nustatyti, ar
lietuviai yra labiau
optimistai ar pesimistai? Ir
ar tai turi rysi pasirenkant
internetines svetaines?
Aš tikiu, kad turiu galimybę pasiekti savo karjeros tikslų:
Aš savo jėgomis darbe galiu priimti teisingus sprendimus:
Kai būnu namie ir kas nors pasibeldžia į duris, aš instinktyviai pajuntu baimę:
Apskritai, aš būnu laimingesnė nei mano aplinkiniai:
Aš esu iš tų žmonių, kurie nuolat kartoja: „Aš juk tau sakiau...“
Ryte atsibundu su mintimi: „Ši nauja diena bus laiminga!”
Aš patiriu įtampą, kai mano šeimos nariai susiduria su sunkumais:
Organizuodama iškylą su šeima ar draugais, susinervinu, jeigu pradeda lyti:
Mano bendradarbiai, bendramoksliai ar pažįstami sako, kad esu labai komunikabilus ir šnekus:
Mokykloje per pamokas mėgdavau svajoti ir užsigalvoti:
Aš tikiu, jei kas gali blogo atsitikti – būtinai atsitiks:
Aš manau, kad gautas/būsimas išsilavinimas paruošė/paruoš mane ateičiai:
Pusė stiklinės:
Jūsų lytis:
Jūsų amžius:
Jūsų išsilavinimas:
Iš kokio Jūs miesto?
Jūsų užsiėmimas:
Ar dažnai naudojatės internetu?
Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?
- jo
- Taip
- taip
- Joooo!!!
- aha
- ne, optimistai reikalingi realybei o ne virtualiuosiuose puslapiuose
- +
- kas ten bus
- Aisku
- Be abejo
Ar žinote optimistų internetinę svetainę www.salve.lt?
Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?
- ne
- Nesu buvusi
- ne kam ji? nesamone ir visakas
- -
- nebuvusi ten
- nebuvus
- -
- nebuvaU
- nebuvusi
- nesu buvusi