Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?
- nesu
- Dar nebuvau, bet jau įlindau :)))
- Nebuvau
- smagus pasiskaitymams praskaidrinantis diena pvz. per pietu pertrauka
- -
- nesilankiau, todel kol kas pasakyti negaliu
- ne nesu buwusi joje, nes apie tokia negirdejau
- nesilankiau
- ne.
- Pirmiausia į ją ir užsuksiu