Ar tu optimistas?

Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?

  1. nesu
  2. Dar nebuvau, bet jau įlindau :)))
  3. Nebuvau
  4. smagus pasiskaitymams praskaidrinantis diena pvz. per pietu pertrauka
  5. -
  6. nesilankiau, todel kol kas pasakyti negaliu
  7. ne nesu buwusi joje, nes apie tokia negirdejau
  8. nesilankiau
  9. ne.
  10. Pirmiausia į ją ir užsuksiu