Ar tu optimistas?

Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?

  1. ne
  2. nebuvau
  3. jokios
  4. puiki svetaine
  5. nesu
  6. gera
  7. -
  8. nebuvau:/
  9. dar nueisiu
  10. Ne, net nežinojau...Būtinai užeisiu pasižiūrėti.