Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. sunku pasakyti, turbut taip
  2. Taip
  3. taip
  4. pesimistams optimistiskas portalas reikalingas, man ne
  5. nezinojau kad toks yra, bet turbut taip :)
  6. aisku
  7. taip
  8. ne
  9. NEZINAU
  10. Taip.