Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. jo, butinai =)
  2. labai :)
  3. Taip
  4. ne
  5. ne
  6. gali buti
  7. Jei atsiras, noreciau pamatyti, kaip toks portalas atrodytu :)
  8. Ne
  9. Ne
  10. nemanau