Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. taip
  2. taip
  3. Ne
  4. butu neblogai :D
  5. Taip
  6. Ne
  7. Taip, butu smagu :)
  8. visai butu neprosali ;)
  9. Ne
  10. taip