Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote kad tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. Del siu faktoriu dideja tikimybo padaryti eismo iviki
  2. Klevukams nera ko pirkti galingas masinas.
  3. Del automobiliu prestizo
  4. Dažniausiai jauniems vairuotojams stinga patirties lyginant su ilgą vairavimo stažą turinčiais vairuotojais, dėl to didesnė tikimybė padaryti avariją
  5. kartais amzius nesuderinamas su patirtimi
  6. Priimtinas skaiciavimas
  7. Nes tai logiska
  8. del patirties ir prestizo
  9. nes jauni zmones perdaug pasitiki savimi ir daznai sukelia avaringas situacijas brangus draudimas galingus automobilius padaro sunkiau prieinamus
  10. manau kad neteisinga nes asmuo turintis 3 metu staza gali igauti daugiau patirties nei kitas asmuo vazinedamas 10 metu minimaliai