o kaip kitaip? juk jei nebutu atsižvelgiama į šiuos parametrus tai būtų neteisinga...
teisinga
manau taip
nes tai atrodo teisinga
Nemanau kad automobilio galingumas turetu daryti itaka draudimui
Nes taip visada buvo ir atrodo priimtina
man kaip jaunam vairuotojai tokia skaiciavimo sistema brangiai atseina
nezinau
tiesiog sutinku su tokiu skaiciavmu
nes skaiciuojama pagal visus aspektus o ne pagal viena dalyka