Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote kad tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. man tai atrodo teisingas paskaiciavimas
  2. Taip, tai teisinga, nes tai yra vienas iš faktorių garantuojantis, jog vairuotojas yra patyręs ir apsvarstys ar verta pirkti automobilį su didesne kubatūra. Aišku, ne visiem tai galioja (amžius ir jo patirtis už vairo), tačiau tai vienas iš svarių faktorių.
  3. as esu senas baikeris ir atidumo man netruksta..nepruvalau uz tai pernoket..nors siaip jau as tris metus be draudimo vazineju
  4. Zmogaus amziaus sviravimai turi skirtingus rizikos faktorius
  5. Mažiau avarijų būtų jeigu apribotų
  6. nes taip yra
  7. patirtis ir stazas ganetinai skirtingi dalykai patirties dazniau naudojantis tranporto priemone galima igauti zymei greiciau nei 10 metu vaziuojant iki parduotuves.
  8. kaip ir visur yra isimciu taciau patirtis atsiranda su metais
  9. teisinga, nes sie kriterijai is dalies lemia eismo sauguma.
  10. nevisada ilgesnis stazas reiskia didesne patirti