Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokių priežasčių draustumėtes arba nesidraustumėt ?

  1. Del to, kad sumazinti finansines islaidas eismo ivikio atveju
  2. Jog automobiliu remonta apmoketu kiti.
  3. Del savo saugumo
  4. Kad nereikėtų pačiam, iš savo kišenės, atlyginti nuostolius eismo įvikio atvėju
  5. kad butu uztikrintas saugumas
  6. Del saugumo
  7. Del savisaugos
  8. del saugumo
  9. del atsargumo
  10. del nepastovaus transporto naudojimo asmeniskai naudojuosi minimalei